žali žali
Užsisakyk
Susisiek
Prisijunk

Lojalumo programa

Vincas Benevičius, 2016-07-28

Mes puikiai suprantame, kad yra be proto malonu turėti "savo" tiekėją dalykams, kuriuos mėgstame. Mes tikimės, jog "žali žali"® gaminiai yra būtent tai, ką jūs mėgstate, ir nuolat siekiame, kad jų kelias iki Jūsų stalo būtų kuo paprastesnis.

Mes patys esame įsikūrę Kauno rajone, todėl Kauno miestui visgi tenka palankiausios pristatymo sąlygos. Kaip žinia, mes produkciją pristatome tiesiai į rankas. Užsakymus už 5 eurų ir daugiau pristatome nemokamai (iki pastato, o jūs prieinate pasiimti). Kitu atveju pasiliekame teisę paprašyti 3-jų eurų už pristatymo paslaugą (tai bet kuriuo atveju pigiau nei kurjeris:) ). Užsakymus nuo 10 eurų jau pristatome "iki durų":) Visada galite atvykti pas mus į svečius, ir užsakymą atsiimti nemokamai.

Jei užsakymo suma yra 10 eurų ir daugiau, mes ne tik pristatysime produkciją nemokamai, bet ir pritaikysime 5% nuolaidą užsakymo sumai. Pvz., užsakius už 10 eurų, mokėti reikės 9,50 euro.

Jei užsakymo suma yra 30 eurų ir daugiau, tuomet pritaikysime ne 5%, o 10% nuolaidą užsakymo sumai. Pvz., užsakius už 30 eurų, mokėti reikės 27 eurus.

Iš pirmo žvilgnio atrodo sudėtinga užsakyti "žali žali"® produkcijos už tokią sumą, tačiau mūsų praktika rodo, kad tai gana paprasta. Tereikia susikooperuoti su draugais ir kolegomis darbe, ir nuolaida jau Jūsų!

Savo produkciją pristatome ir į kitus miestus naudodamiesi autobusų siuntomis. Tokiu atveju papildomai reikia apmokėti siuntimo išlaidas. Kainos ir nuolaidos taikomos tokios pačios, kaip ir Kauno mieste (5% nuo 30 eurų, 10% nuo 100 eurų). Šiuo atveju Jums tereikės sutartą dieną nuvykti į savo miesto autobusų stotį ir pasiimti "žali žali"® siuntinuką.

Žemiau pateikiame suvestinę:

MiestasAtsiėmimasNemokamas pristatymas5% nuolaida10% nuolaida
KaunasApsilankant pas musNuo 5 eurų iki pastato, nuo 10 eurų iki durųNuo 10 eurųNuo 30 eurų
Kiti miestai (atsiimant autobusų stotyje)Nėra galimybėsNetaikomaNuo 30 eurųNuo 100 eurų

Susiję įrašai

"žali žali" spaudoje

2016-08-05
http://www.zalizali.lt/files/fmc/og-images/zalizali-produktai-1-256x256.jpg

Apie mus kartais parašo ir kiti. Tada džiaugiamės, jog buvome pastebėti:) Ir užsirašome ateičiai - gal pravers :)

Žali žali remia

2016-07-29
http://www.zalizali.lt/files/fmc/df-images/zalizali-zoo-sode-960x640-v1-bv.jpg
Nors esame maži, puikiai suprantame paramos poreikį ir naudą, todėl ją teikiame kitiems. Kartu tikimės, jog geras pavyzdys užkrečia:)

Kokybės deklaracija

2016-07-28
http://www.zalizali.lt/files/fmc/df-images/kokybes-deklaracija-v1-bv.png

Dėmesys "žali žali"® produktų kokybei pas mus yra labai didelis (kiek tai priklauso nuo mūsų). Jei visgi kažkas nepavyko, produktą pakeisime arba grąžinsime pinigus.