žali žali
Užsisakyk
Susisiek
Prisijunk

Kaip įsigyti?

Užsisakyk tiesiogiai
"žali žali" prekiauja
+370 630 00609

Ką mes auginame?

Tai daigai, lengvai surandantys kelią į žmonių širdis, ir vietą ant jų stalo. Jie vertingi amino rūgštimis, vitaminais bei mineralais, ir yra puikaus skonio.
Saulėgrąžų daigai
Šios mažosios pupelės itin mėgstamos vaikų. Jos turi lengvą riešutų prieskonį, yra naudingos kaip skaidulų, geležies, vitaminų B, C ir K šaltinis.
Daigintos spindulinės pupuolės
Šių daigų pavadinimas "alfalfa" yra kilęs iš arabų žodžio, reiškiančio "visų maistų tėvą". Liucernos daigai yra gaivūs, neutralaus skonio.
Liucernos daigai
Žmogaus sveikatai ypač naudingos žaliųjų žolių sultys. Vertingiausi jauni kviečių želmenų daigai, kurių sultyse rasta gausybė maistingųjų medžiagų, padedančių žmogui stiprinti sveikatą.
Kviečių želmenys
Dar vadinami "antrąja mėsa" (nes jų sudėtyje yra 23 % baltymų), šie mažieji augalėliai yra švelnaus skonio. Turi daug geležies, kalio, yra skaidulinių medžiagų šaltinis.
Daiginti žalieji lęšiai
Tai itin išraiškingo skonio daigai. Ridikėlių daigai yra puikus vitamino C šaltinis.
Ridikėlių daigai
Šis ridikėlio brolis pasižymi ryškia spalva bei dar intensyvesniu ridikėlių skoniu. Puikiai papuoš Jūsų stalą ir pagardins patiekalus!
Ridikėlių Sango daigai
Atrodo kaip smegenys:) bet yra puikaus skonio! Puikus užkandis išalkusiems.
Daiginti avinžirniai
Įvairūs šaltiniai teigia, kad brokolių daigai turi daug antioksidantų bei priešvėžinių savybių. Kad ir kaip ten bebūtų, jie yra tikrai puikaus skonio!
Brokolių daigai
Žirniių daigai ne tik itin gražiai atrodo, bet ir yra puikaus skonio! Puikiai tinka tiek "meno kūriniams", tiek ir gardiems patiekalams gaminti.
Žirnių daigai
Tai patys tikriausi porai, tik velniškai panašūs į mažas gyvates juodomis galvomis! Aštroki, bet labai aromatingi!
Porų daigai

Kodėl "žali žali"?

Nuolaidų sistema
Mes remiame

Kas mes esame?

Esame jauna šeima, auginame dukrytę ir sūnelį:) Gyvename mieste, dirbame, ir patikėkit, intensyvus gyvenimo ritmas mums nėra svetimas.

Būtent dėl to visada prisižiūrime, ką valgome. Tinkamas maistas, kaip ir miegas, yra energijos, geros savijautos ir sveikatos šaltinis! Mums taip pat svarbu, ką valgo mūsų vaikai. Kuriems tėvams nesvarbu?!

Ilgą laiką daiginome įvairias kultūras tik sau ir buvome savanaudžiai:) Tada sukūrėme "žali žali" tam, kad tuo, kas skanu ir naudinga, pasidalintume su kitais.

"žali žali" atspindi mūsų požiūrį į gyvą maistą. Jis turi būti šviežias, naudingas, turtingas įvairiomis medžiagomis ir, svarbiausia, skanus!

Surask mus facebook'e
Surask mus Instagram'e
Parašyk mums žinutę
Paskambink mums
+370 630 00609
Parašyk mums laišką
info{eta}zalizali.lt
"žali žali" spaudoje

Mūsų daigus naudoja ir mus vertina